“The Crush & The Crossbow” - Hart od Dixie

7. listopadu 2011 v 20:14 | Andy
"The Crush & The Crossbow"- tak se bude jmenovat další díl Hart of Dixie, který bude odvisílán příští pondělí (14.11).

Tady je o čem bude:

NASCAR'S BRIAN VICKERS MAKES A CAMEO - When Nascar's Brian Vickers (appearing in the episode as himself) has to drop out of hosting Bluebell Junior League's annual turtle race, Lemon (Jaime King) is reluctantly convinced that the mayor (Cress Williams) is the perfect replacement as her co-host. Zoe (Rachel Bilson) is asked out on a date by a handsome local veterinarian, Dr. Judson Lyons (guest star Wes Brown). Wade (Wilson Bethel) has an unexpected visitor who stirs up all kinds of trouble for him. Scott Porter also stars. David Paymer directed the episode written by executive producer Donald Todd .

Já opravdu neumím moc dobře anglicky, ale pokusila jsem se to přeložit:
NASCAR'S BRIAN VICKERS dělá portrét - Když Nascar Brian Vickers musí vypadnout z ročního hostování Bluebell juniorské ligy , (Jaime King) Lemon je neochotně přesvědčena, že starosta (Cress Williams) je perfektní náhrada jako její co-host. Zoe (Rachel Bilson) je pozvána na rande tím hezkým místním veterinářem Dr. Judson Lyons (hostující hvězda Wes Brown). Wade (Wilson Bethel) má nečekaného návštěvníka, který vyvolává nejrůznější problémy pro něj. Scott Porter také hraje. David Paymer režíroval epizodu a ji napsal výkonný producent Todd Donald .

Do galerie hodim pár fotek...za chvíly .
Jinak jsem tenhle blog založila teprve včera a ráááda bych k sobě přibrala někoho dalšího. Hlavně někoho, kdo umí dobře překládat. To týdne, by se tu měl objevit nový dess, tak uvidíme. Možná se pokusim předělat tu hroznou zelenou - něž mi začne jebat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama